KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488378
nr 1448 8378
Dick Ljunggren
(f. 1951), Sverige
Komposition. Signerad. Blandteknik. Bladets mått: 36x30cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:17:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)